АРХІВ

Майстер-клас, ліпимо з кінетичного піску KINETIC SAND BUILD!
Приходьте за порцією позитивних емоцій і можливістю проявити свої творчі здібності, разом з брендом Wacky-Tivities. 23 квітня, в рамках фестивалю «Акварель збирає друзів», запрошуємо вас і ваших дітей на майстер-клас, приємний на дотик! На цей раз — ліпимо з кінетичного піску KINETIC SAND BUILD! Яскраві кольори, приємні відчуття і необмеженість фантазії обов’язково подарують вам чудовий настрій!
Ліпимо з піску 23 квітня з 15:00 до 16:00.
Місце проведення: Дніпропетровський театр Культури ім. Т.Г. Шевченка.
Полуничка Shopkins.
Яскрава і кумедна Полуничка Shopkins знає толк в веселощах! Саме тому 23 квітня вона збирається відвідати фестиваль «Акварель збирає друзів».
Якщо ви хочете з нею познайомитись, обов’язково приходьте і повеселитесь від душі! І, звичайно ж, не забудьте зробити Селфі з витівницею Shopkins на память! Але, сюрпризи на цьому не закінчуються! Крім чудового настрою, вас також чекають приємні подарунки від Shopkins.
Веселимося з полуничкою Shopkins з 15:00 до 19:00.
Місце проведення: Дніпропетровський театр Культури ім. Т.Г. Шевченка.
Майстер-клас «Забавна Кукурудза», від бренду SES.
Такого ви ще точно не бачили — фігури з кукурудзяних паличок! Забавні тварини, корабель, замок, герої мультфільмів та багато іншого. А що, якщо ми запропонуємо вашим дітям зробити таке самим? Ми запрошуємо вас і ваших дітей на майстер-клас від бренду SES, який буде проходити в рамках щорічного фестивалю «Акварель збирає друзів». Подаруйте їм можливість проявити всю свою фантазію разом з Набором для творчості «Забавна Кукурудза» і зарядитися позитивом!
«Кукурудза» будемо 23 квітня з 15:00 до 16:00.
Місце проведення: Дніпропетровський театр Культури ім. Т.Г. Шевченка.

Кончіта Вурст прокоментувала виступ Микити Трондіна
Кореспондент ТСН показав переможцю «Євробачення-2014» Кончіті Вурст, яка поділилася планами стосовно майбутніх дітей, виступ 14-річного Микити Трондіна на талант-шоу «Голос. Діти». Хлопець прийшов на сліпі прослуховування з піснею Кончіти Rise Like A Phoenix, з якою вона перемогла на пісенному конкурсі в Копенгагені. Виступ юнака вразив зірку.»Він рок-н-рольний хлопчик. Це дуже красиво! В нього неймовірний голос! Я вперше чую свою пісню в рок-н-рольному виконанні», —  прокоментувала виступ Микити Кончіта.
logofest«Акварель збирає друзів»
Щорічний фестиваль «Акварель збирає друзів» це масштабне шоу на якому діти та дитячі колективи різноманітних творчих напрямків проявляють свої таланти. Цей грандіозний захід дає можливість багатьом учасникам поділитися своєю творчістю з величезною аудиторією нашого фестивалю, а глядачеві, зануритися у світ прекрасного дитячого мистецтва. Наш захід відвідали більше 3500 гостей.