Організаційні питання

   До участі у фестивалі-конкурсі допускаються творчі колективи, малі форми, солісти, які своєчасно (з 15 серпня 2017 р. по 20 жовтня 2017 р.) подали заявки на участь і розмістили відеоролик свого творчого номера в інтернеті.

   Заявку встановленого зразка і фотографію учасника/учасників слід оформити на сайті akvarelfest.com.ua (в закладці «Відправити заявку»), або вислати в електронному вигляді, за адресою: info.akvarelfest@akvarel-n.com.ua

   Відповідальність за достовірність наданих відомостей несе особа, що направляє заявку та безпосередньо сам учасник (ки).

   Заявка повинна містити посилання на відеоролик з виступом учасника/учасників, який попередньо розміщується на сайті www.youtube.com, або на сайті учасника/учасників (за наявності такого).

   Тривалість відеоролика повинна відповідати тривалості номера, але не перевищувати 3-х конкурсних хвилин.

   Присутність на Гала-концерті супроводжуючих осіб можлива лише за наявності запрошення, які замовляються після отримання учасником запрошення на участь у другому відбірковому етапі та оплачуються згідно з фінансовими умовами проведення фестивалю-конкурсу.

   Прийом заявок на участь закінчується 20 жовтня 2017 року о 24:00.

Порядок участі та вимоги до конкурсантів.

   Участь у фестивалі-конкурсі це участь соліста (ів), малих форм, колективу (вів) в одній з номінацій, однієї з вікових категорій, лише одної групової категорії.

   У рамках проекту кожен з учасників може представити творчий номер тривалістю не більше 3 хвилин.

   При перевищенні зазначеного часового ліміту журі має право дискваліфікувати конкурсантів.

   У всіх номінаціях вітається видовищне оформлення номера (декорації, бутафорія).

   Фонограми, а також відеоряд (якщо такий є) керівнику, або учаснику (ам) творчого номера слід вислати в електронному вигляді, за адресою: info.akvarelfest@akvarel-n.com.ua, не пізніше, ніж за 6 днів до початку фінального етапу фестивалю-конкурсу, а саме до 20 жовтня 2017 р.

   Не пізніше чим за 10 днів до початку відбірного туру  обов’язково вислати   в електронному вигляді, за адресою: info.akvarelfest@akvarel-n.com.ua фонограму у форматі МР3 з високою якістю звуку.

   У номері естрадного вокалу допускається прописаний у фонограмі «бек-вокал».

   Невиконання умов даного пункту тягне за собою скасування участі у фіналі фестивалю-конкурсу.

   Повну відповідальність за використання музичного супроводу в номері (дозвіл авторів) несе виконавець.

   Перелік технічного та музичного обладнання (технічний райдер), необхідного для конкурсних виступів, повинен бути вказаний в Заявці на участь. Можливість виконання технічного райдера підтверджує координатор фестивалю-конкурсу в зручній для себе формі до 20.10.2017р.

   Організатор залишає за собою право відмовити учаснику, в повному виконанні технічного райдера.

   Відбірковий етап, репетиції та виступи проходять строго у відповідності з розкладом, складеним Оргкомітетом фестивалю-конкурсу, що буде надісланий електронним листом не пізніш як за 10 календарних днів до фінального етапу фестивалю Гала-концерту.

   На відбірковому етапі, репетиціях і виступах учасник (ки) зобов’язані мати супроводжуючого в особі керівника, який несе повну відповідальність за життя і здоров’я учасника (ків), за підтримання порядку і дисципліни.

Знаходження батьків учасників в приміщеннях для підготовки до концерту (переодягання) припустимо для малих форм: одна людина, або дует.

Фото, відеозйомка та аудіозапис виступів, конкурсантами та/або супроводжуючими їх особами дозволені виключно для особистого користування.

   Професійні фото та відеозйомка можливі тільки з дозволу Оргкомітету фестивалю-конкурсу. Заявку на отримання дозволу необхідно направити організатору до 20.10.2017 р. електронним листом на адресу:  info.akvarelfest@akvarel-n.com.ua

   Організатор фестивалю-конкурсу має право використовувати і поширювати аудіо, відео та фотоматеріали, зроблені під час проведення заходу і за його підсумками.

   Солісти, учасники малих форм і колективи, що пройшли у фінал повинні протягом трьох календарних днів з дати отримання запрошення до фіналу, надати (надіслати) в електронному вигляді, наступне:

 • Музичну фонограму, супроводжуючу творчий номер;
 • Інформаційний лист, з творчою біографією, цікавими фактами з життя учасника (ів);
 • Дві кольорові фотографії (за бажанням);
 • (За наявності) оригінальні відеоряд та/або відео-файл на фонограму, супроводжуючу номер. Формат відео-файлу попередньо обговорити з координатором фестивалю-конкурсу після другого відбіркового туру.

   Невиконання зазначених умов, тягне за собою скасування участі учасника у фіналі фестивалю-конкурсу.

   Відомості про учасників фестивалю-конкурсу (включаючи прізвище, ім’я учасника/назва колективу і населеного пункту) заносяться в дипломи «Лауреатів» на підставі поданих Заявок. У разі виявлення помилки або неточності, допущеної особою, яка подала Заявку на участь, перевипуск (заміна) зазначених документів здійснюється в індивідуальному порядку, на підставі письмової заяви учасника або його керівника за електронною адресою:  info.akvarelfest@akvarel-n.com.ua

   Всі витрати по перевипуску документів, несе учасник (ки) фестивалю-конкурсу, для якого він проводиться.

Склад журі та критерії оцінки

   Склад журі формується Оргкомітетом фестивалю-конкурсу. Критеріями відбору членів журі є: професійний авторитет, розуміння особливостей роботи з дітьми та підлітками. Особи журі не розголошуються до початку фестивалю-конкурсу.

Виступи учасників оцінюються журі у відповідності з наступними основними критеріями:

 • майстерність і техніка виконання (професіоналізм),
 • артистизм,
 • відповідність репертуару віковим особливостям, оригінальність, естетика костюмів і реквізиту,
 • культура сцени і емоційне сприйняття.

   Члени журі оцінюють виступи учасників по 10-бальній системі. Кращі виступи виявляються за загальною сумою балів. Рішення журі не обговорюється, оскарженню і перегляду не підлягає.

   Після закінчення фестивалю-конкурсу учасники та керівники колективів мають можливість обговорити з членами журі конкурсні виступи і обмінятися думками.

Дати та етапи проведення фестивалю-конкурсу

І етап

   З 15 серпня 2017 р. до 20 жовтня  2017 р. — триває Перший (заочний) відбірковий етап. На даному етапі оргкомітетом фестивалю-конкурсу здійснюється перегляд надісланих у заявках на участь матеріалів та визначаються учасники другого відбіркового етапу фестивалю-конкурсу. На адресу учасників що пройшли в другий відбірковий тур, з 01 жовтня до 20 жовтня 2017 р. надсилаються запрошення на участь у другому відбірковому етапі.

ІІ етап

   Попередня дата проведення 26 та 27 жовтня (четвер та п’ятниця) 2017 р. (точні дата, час і місце в проведення другого відбіркового етапу будуть вказані в запрошенні на участь). Другим відбірковим етапом є перегляд виступів на сценічному майданчику та відбір учасників фінального етапу фестивалю-конкурсу. На даному етапі відбувається:

 • приїзд колективів та їх розміщення, розміщення реквізиту, підготовка до конкурсу,
 • установчі збори оргкомітету та керівників колективів Урочиста Церемонія Відкриття фестивалю-конкурсу,
 • початок конкурсного перегляду,
 • методична підсумкова нарада членів журі та керівників учасників за підсумками другого відбіркового періоду.

   Засновник проекту залишає за собою право на збільшення або скорочення часу проведення другого відбіркового етапу строком  до 3-х календарних днів.

ІІІ етап

   28 жовтня (субота) 2017 р. — Супер-фінал. Гала-концерт — останній конкурсний день, зустріч з зірками Українського шоу бізнесу, нагородження учасників та переможців.

   У фінальному етапі, кожна номінація, у кожній віковій категорії має бути представлена трьома номерами. У разі не до комплектації будь-якої з номінацій у будь-якій віковій категорії, оргкомітет фестивалю-конкурсу може збільшити кількість номерів для інших номінацій.

Нагородження

   Всі учасники фестивалю-конкурсу отримують пам’ятні сувеніри.

   Переможцям номінацій у кожній з вікових категорій присуджується звання «Лауреата». «Лауреати» нагороджуються дипломами та отримують пам’ятні подарунки.

   Одному з володарів звання «Лауреата», журі присвоює Гран-прі. Журі може виключити зазначений пункт, якщо не буде номера гідного Гран-прі.

   Організатор та Партнери фестивалю-конкурсу можуть відмічати спеціальними винагородами окремих учасників, на власний розсуд.

Фінансові умови проведення

фестивалю-конкурсу

«Акварель збирає друзів» IV

   Фестиваль є некомерційним заходом. Фестивальний фонд формується за рахунок організаційних внесків учасників фестивалю та спонсорських внесків. Даний фонд необхідний для виготовлення поліграфічної та сувенірної продукції, придбання призів, технічного обладнання, оплати за користування приміщеннями та сценою, сплати вартості проживання учасників і гостей заходу, покриття транспортних витрат та інших супутніх послуг.

   Для прийняття участі у другому відбірковому етапі — перегляду виступів на сценічному майданчику та відбору учасників фінального етапу фестивалю, учасникові (ам) необхідно сплатити організаційний внесок.

   Організаційний внесок учасника є обов’язковим, його можна сплатити будь яким зручним для учасників способом.

   У випадку відмови учасника від участі у конкурсі організаційний внесок не повертається.

   При заїзді і поселенні, керівник колективу повинен мати список групи (П.І.Б., дата народження, номер, дата та серія паспорту або свідоцтва про народження) кожного з учасників. Кожному з учасників необхідно мати при собі документи що підтверджують його особу (паспорт або свідоцтво про народження).

   Вартість участі у другому відбірковому етапі складається:

Конкурсна номінація Хореографія:

 • соло —  300 грн/чол.
 • дует —  200 грн./чол.
 • група (від 3 осіб і більше) –  200 грн./чол.

Конкурсна номінація Вокал:

 • соло — 300 грн/чол.
 • дует — 200 грн/чол.
 • група (від 3 осіб і більше) — 200 грн/чол.

Конкурсна номінація оригінальний жанр:

 • соло —  300 грн/чол.
 • дует — 200 грн./чол.
 • група (від 3 осіб і більше) – 200 грн./чол.

Проживання та харчування:

   Для учасників з інших міст пропонується проживання у дні фестивалю в готелі зі зручностями, приблизною вартістю грн/чол. за добу (вартість проживання попередньо уточнюйте).

   Розрахункові години в готелі (14:00 заселення, 12:00 виселення). Раннє заселення або пізнє виселення можливе за попередньою домовленістю та за додаткову плату. Наявність місць підтверджується у порядку подання заявок.

За бажанням додатково можна відвідати майстер-класи:

 • з хореографії
 • з вокалу
 • з творчих напрямків (батик, декупаж, розпис кераміки, петриківський розпис…)

   Присутність на Гала-концерті супроводжуючих осіб можлива лише за запрошеннями, які замовляються після отримання учасником запрошення на участь у другому відбірковому етапі. Вартість запрошення – грн./чол., сплачується будь-ким зручним способом

   Керівник, супроводжуючий групу понад 20 чоловік приймає участь у фестивалі БЕЗКОШТОВНО.

 

Важливо !!!

   Участь у фестивалі-конкурсі, можлива лише за безумовною згодою конкурсантів та їх керівників з усіма пунктами даного Положення.

   Організатори залишають за собою право вносити зміни в номінації фестивалю-конкурсу залежно від поданих заявок.

   Невиконання умов цього Положення тягне за собою скасування участі у Фестивалі.

   Всі претензії та побажання, приймаються Оргкомітетом фестивалю-конкурсу тільки у вигляді електронного листа, надісланого за адресою info.akvarelfest@akvarel-n.com.ua

   Питання, не зазначені в цьому Положенні, має право вирішувати Оргкомітет фестивалю-конкурсу.